fbpx

CNC operater Aleksandrovac, Laktaši

Ovaj oglas je istekao
Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, internacionalnu kompaniju koja se na našem području bavi proizvodnjom u oblasti mašinske industrije, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Rad na CNC mašini Mazak.

Potrebni uslovi:

  • Obavezno radno iskustvo na istoj vrsti CNC mašine,
  • samostalnost u radu,
  • prednost kandidatima koji poznaju rad na brusilici, odnosno varenje, nije uslov.

Preduzeće nudi:

  • Početna plata od 1000 do 1300 KM u zavisnosti od radnog iskustva i konkretnog znanja,
  • cijeli iznos plate ide na banku,
  • plaćene putne troškove,
  • plaćen topli obrok,
  • radno vrijeme ponedeljak-petak u smjenama (od 06.00-14.00 i 14.00-22.00), vikend se ne radi,
  • posao na neodređeno vrijeme.

Prijave sa biografijom na konkurs za posao CNC operater Aleksandrovac, Laktaši slati putem opcije “Prijavite se”.

Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 14.04.2020

Datum objave: 11.03.2020