fbpx

CNC operater Aleksandrovac, Laktaši

Ovaj oglas je istekao
Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, internacionalnu kompaniju koja se na našem području bavi proizvodnjom u oblasti mašinske industrije, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Rad na CNC glodalici.

Potrebni uslovi:

  • Radno iskustvo u radu na CNC mašini glodalici, minimalno godinu dana,
  • prednost kandidatima koji su radili sa Heidenhain upravljačkim jedinicama,
  • samostalnost u radu.

Preduzeće nudi:

  • Minimalna početna plata od 1000 KM, nakon probnog rada 1300 KM (zavisi od radnog učinka),
  • cijeli iznos plate ide na banku,
  • plaćene putne troškove,
  • plaćen topli obrok,
  • radno vrijeme ponedeljak-petak u smjenama (od 06.00-14.00 i 14.00-22.00), vikend se ne radi,
  • posao na neodređeno vrijeme sa prethodnim probnim radom.

Prijave sa biografijom na konkurs za posao CNC operater Aleksandrovac, Laktaši slati putem opcije “Prijavite se”  ili dostavite prijavu na Viber 065/200-444.

Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor

Broj izvrsilaca: 2

Datum isteka: 20.09.2021

Datum objave: 10.09.2021