fbpx

CNC operater i podešavač Laktaši

Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, internacionalnu kompaniju koja se na našem području bavi proizvodnjom u oblasti mašinske industrije, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Rad sa CNC tokarilicama i CNC glodalicama,
  • stezanje i podešavanje komponenti na mašinama za obradu,
  • CNC programiranje ili promjena i optimizacija postojećih programa na mašini,
  • postavljanje alata za obradu,
  • kontrola kvaliteta proizvedenih komponenti,
  • optimizacija koncepata alata i stezanja.

Potrebni uslovi:

  • Završena tehnička obuka iz mašinske proizvodnje, obučeni CNC tehničar,
  • sigurno rukovanje CNC kontrolama – Heidenhain, Mazatrol, Siemens – Heidenhain, Mazatrol prednost,
  • 2-3 godine iskustva s CNC programiranjem na gore navedenim kontrolama,
  • minimalno 3-5 godina iskustva u mehaničkoj proizvodnji komponenti,
  • iskustvo u obradi konvencionalnih mašina je prednost,
  • sposobnost rješavanja problema,
  • odgovorna osoba, sa razvijenom svijesti o kvalitetu,
  • zahtijeva se visok nivo motivacije za ovu vrstu posla, kao i precizan rad,
  • sposobnost rješavanja problema, timskog rada,
  • poznavanje engleskog ili njemačkog jezika je prednost.

Preduzeće nudi:

  • Interesantne projekte, rad na inovativnim rješenjima,
  • fleksibilan rad u vremenu i lokaciji s modernom informatičkom infrastrukturom i alatima, porodični modeli radnog vremena,
  • zdravstveno i dopunsko osiguranje, obezbjeđen topli obrok, putni dodatak,
  • otvorena komunikacija na svim nivoima: obezbjeđena platforma za promociju komunikacije i događaja u kompaniji,
  • kontinuirano obrazovanje kroz kurseve i seminare,
  • neto platu u iznosu od 550 eura kada se potpiše ugovor o radu na neodređeno vrijeme, odnosno kad su svi uslovi ispunjeni.

Prijave sa biografijom na konkurs za posao CNC operater i podešavač Laktaši slati putem opcije “Prijavite se”.

Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 28.01.2020

Datum objave: 10.01.2020