fbpx

CNC operater – programer Srbac

Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, internacionalnu kompaniju, traži izvršioca za radno mjesto:

CNC operater - programer Srbac

Opis posla:

  • Priprema mašine za obradu određenog dijela prema tehničkoj dokumentaciji,
  • ubacivanje alata u mašinu, umjeravanje alata, umjeravanje komada,
  • izrada i korekcija programa u toku rada,
  • samostalna kontrola kvaliteta izrađenih dijelova.

Potrebni uslovi:

  • IV stepen stručne spreme tehničkog usmjerenja ili završen kurs za CNC operatera,
  • radno iskustvo od minimum godinu dana na CNC mašinama,
  • poznavanje obrade materijala rezanjem, alata i pribora,
  • sposobnost čitanje tehničke dokumentacije,
  • prednost kandidatima koji poznaju Heidenhain upravljačke jedinice
  • samostalnost u radu,
  • odgovorna i fleksibilna osoba.

Preduzeće nudi:

  • Fiksna platu minimalno 1200 KM neto, plus nagradna 13 plata,
  • bonus ili nagrada za kvalitetno odrađene projekte bez reklamacija (60 dana od zaprimanja povratne informacije od klijenta),
  • posao na neodređeno vrijeme uz probni rad od tri mjeseca,
  • plaćene putne troškove i topli obrok.

Prijave sa biografijom za posao CNC operater – programer Srbac slati putem opcije “Prijavite se”, na kontakt tel.: 051/ 321 930 ili putem Vibera na 065 200 444.

Napomena: biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 3

Datum isteka: 02.08.2021

Datum objave: 13.07.2021