fbpx

CNC operater, programer, vođa smjene, Laktaši

Ovaj oglas je istekao
Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, internacionalnu kompaniju koja se na našem području bavi proizvodnjom u oblasti mašinske industrije, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Rad sa CNC mašinama, freze i glodalice,
  • programiranje, promjena i optimizacija postojećih programa na CNC mašini,
  • postavljanje alata za obradu,
  • kontrola kvaliteta proizvedenih komponenti,
  • optimizacija koncepata alata i stezanja,
  • po potrebi, vođenje smjene.

Potrebni uslovi:

  • Spospobnost samostalnog rada na CNC mašinama (glodalica, freza)
  • poznavanje postupaka programiranja, iskustvo 2-3 godine,
  • spremnost za preuzimanje odgovornosti vođe smjene,
  • SSS, mašinski tehničar,
  • prednost iskustvo rukovanja CNC kontrolama – Heidenhain, Mazatrol, Siemens,
  • iskustvo u obradi konvencionalnih mašina je prednost, nije uslov,
  • odgovorna osoba, sa razvijenom svijesti o kvalitetu,
  • sposobnost rješavanja problema, timskog rada,
  • poznavanje engleskog ili njemačkog jezika je prednost.

Preduzeće nudi:

  • Interesantne projekte,
  • fleksibilan rad u vremenu i lokaciji s modernom informatičkom infrastrukturom i alatima,
  • zdravstveno dopunsko osiguranje, obezbjeđen topli obrok, putni dodatak,
  • kontinuirano obrazovanje kroz kurseve i seminare,
  • neto platu u iznosu od 700-800 eura kada se potpiše ugovor o radu na neodređeno vrijeme, odnosno kad su svi uslovi ispunjeni.

Prijave sa biografijom na konkurs za posao CNC operater, programer, vođa smjene Laktaši slati putem opcije “Prijavite se”.

Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 19.02.2020

Datum objave: 07.02.2020