Controling Nova Topola

Ovaj oglas je istekao

Proizvodno preduzeće iz Nove Topole traži izvršioca za radno mjesto:

Opis poslova:

  • interno izvještavanje, izvještavanje prema finansijskim institucijama, priprema finansijskih projekcija i izvještaja,
  • izrada finansijskih i statističkih izvještaja,
  • izrađivanje i analiza redovnih, periodičnih i povremenih izvještaja prema upravi Društva i Grupe,
  • izrađivanje izvještaja o troškovima, profitabilnosti, odstupanjima od plana tenidentificiranim rizicima ostvarenja plana,
  • obračun, kontrola i analiza proizvodnje,
  • kreiranje metodologije za izradu poslovnih planova, nadzor nad procesom poslovnog planiranja,
  • praćenje, analiza i redovno izvještavanja Uprave društva i menadžmenta o realizacijin poslovnih planova,
  • prijedlozi i inicijativa u unapređenju efikasnosti finansijskog poslovanja,
  • upravljanje troškovima – koncentracija resursa na profitabilnije poslove,
  • analiziranje posla s operativne perspektive i proaktivnog povezivanja operativnog i strateškog mandžementa komapnije,
  • izrada prijedloga za minimiziranje troškova i maksimiziranje profita na svim razinama u kompaniji,
  • obavljanje ostalih poslova prema nalogu pretpostavljenih.

Uslovi:

  • VSS ekonomske (poželjni smjerovi: finansije, računovodstvo) struke,
  • poželjno iskustvo na navedenim poslovima,
  • odlično poznavanje rada na računalu MS office,
  • poznavanje engleskog jezika,
  • odlično razvijene analitičke, interpersonalne i komunikacijske vještine,
  • spremnost na kontinuirano profesionalno usavršavanje,
  • rad po načelu dnevne ažurnosti i točnost u izvršavanju,
  • samoinicijativnost i usmjerenost na rješenja, te samostalnost i odgovornost u obavljanju zadanih poslova.

Nudimo:

  • Mogućnost rada u velikoj firmi s dugom tradicijom,
  • stalni radni odnos i stimulativna primanja,
  • kontinuirano profesionalno usavršavanje i edukaciju putem vrhunskih treninga,
  • rad u ugodnoj i stimulativnoj atmosferi.

CV na engleskom i srpskom možete slati putem opcije “Prijavite se”.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 13.01.2019

Datum objave: 03.01.2019