fbpx

Digital Marketing Associate Banja Luka

Ovaj oglas je istekao
Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Vođenje kompanijskih profila na društvenim mrežama FB, Instagram i dodatne kanale -You Tube, LinkedIn itd.,
  • vođenje PR-a i kriznog PR-a na društvenim mrežama,
  • uspostavljanje saradnje sa influenserima, blogerima i fotografima na stvaranju relevantnih sadržaja,
  • SEO otimizacija,
  • upravljanje svim web lokacijama kompanije.

Potrebni uslovi:

  • Poznavanje engleskog jezika na minimalno B2 nivou, poželjno na C1 nivo,
  • 3-5 godina iskustva u digitalnom marketingu,
  • poznavanje savremenih metoda digitalnog marketinga,
  • samostalnost u radu,
  • komunikativnost i orijentisanot na timski rad.

Preduzeće nudi:

  • Dobre finansijske uslove i bonuse,
  • rad u međunarodnoj kompaniji sa rastućim tržištem.

Prijave sa biografijom za posao Digital Marketing Associate Banja Luka slati putem opcije “Prijavite se” .

Napomena: biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 11.09.2019

Datum objave: 21.08.2019