fbpx

Diplomirani ekonomista – pripravnik Gradiška

Ovaj oglas je istekao
konkursi za posao, poslovi, dcx, agencija spektar

Društvo ,,DCX'' d.o.o. Gradiška koje posluje kao mjenjačnica kriptovaluta i omogućava brzu, jednostavnu i sigurnu kupovinu i prodaju digitalnih (kripto) valuta, kao i konverziju digitalne imovine za fiat novac, uključujući zvaničnu valutu u Bosni i Hercegovini, zbog povećanog obima posla potražuje

Diplomirani ekonomista - pripravnik Gradiška

Prije svega, tražimo ambiciozne i proaktivne entuzijaste koje će se uklopiti u naš tim. Očekujemo dobru komunikacija sa saradnicima, odgovornost u realizaciji poslovnih zadataka, analitičnost i sposobnost rješavanja nepredvidivih situacija. Nudimo prijatnu radnu atmosferu i uslove rada, kao i mogućnost profesionalnog razvoja i usavršavanja.

Opis posla:

  • Učestvovanje u izradi periodičnih i godišnjih obračuna,
  • organizacija i knjiženje knjigovodstvene dokumentacije,
  • vođenje knjigovodstvene evidencije i odgovornost za tačnost unesenih podataka,
  • blagajničko poslovanje,
  • obavljanje poslova plaćanja.

Uslovi:

  • Diplomirani ekonomista VSS,
  • bez radnog iskustva,
  • odlično poznavanje rada na računaru,
  • odlične vještine rješavanja problema i komunikacijske vještine,
  • odlično poznavanje govornog i pisanog engleskog jezika.

Prijave sa kraćom biografijom za posao Diplomirani ekonomista – pripravnik Gradiška možete slati putem opcije “Prijavite se”.

Napomena: Kontaktirani će biti samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 16.09.2021

Datum objave: 31.08.2021