fbpx

Diplomirani ekonomista Mrkonjić Grad

Ovaj oglas je istekao
Mig elektro Mrkonjić Grad, konkursi za posao

MIG Elektro d.o.o. raspisuje konkurs za prijem u radni odnos:

Opis posla:

  • Kontrola, organizacija i obavljanje poslova iz domena računovodstva: obrada, knjiženje, obračuni, izrada finansijskih izveštaja, PDV prijava,
  • vođenje evidencije osnovnih sredstava – knjiženje (kupovina i prodaja, amortizacija, popisi),
  • priprema dokumentacije u postupku podnošenja zahteva za kreditne ili leasing plasmane,
  • saradnja sa spoljnim klijentima (banke,poreski organi, zdravstveni i penzioni fondovi i sl.),
  • praćenje stručne literature i tumačenje zakonskih propisa iz finansijskih poslova i računovodstva,
  • izrada pregleda potraživanja i dugovanja,
  • vođenje računa o dinamici naplate i plaćanja,
  • organizacija i kontrola unutar računovodstvene službe,
  • sastavljanje periodičnih i godišnjih financijskih izvještaja,
  • kontrola ulaznih, izlaznih faktura, kontrola knjiženja,
  • praćenje važećih propisa iz područja računovodstva te njihova pravovremena primjena,
  • kontrola ispravnosti knjiženja,
  • komunikacija sa nadležnim institucijama.

Uslovi:

  • VSS – diplomirani ekonomista,
  • poznavanje engleskog jezika,
  • poznavanje rada na računaru,
  • najmanje 5 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima,
  • razvijena analitičnost, sistematičnost i tačnost u radu,
  • odgovornost i poštovanje rokova,
  • izražene organizacijske sposobnosti i samoinicijativa,
  • sposobnost samostalnog i timskog rada,
  • posedovanje informatičkih znanja (računovodstveni programi, programi za obradu teksta i izradu proračunskih tabela)
  • poznavanje domaćih i međunarodnih zakonskih propisa o finansijsko-knjigovodstvenom poslovanju i o vođenju poslovnih knjiga i knjigovodstvenih dokumenata,
  • spremnost na stalno učenje i usavršavanje,
  • iskustvo na elektronskom platnom prometu,
  • razvijene komunikacijske, pregovaračke i liderske vještine, sistematičnost, ažurnost, temeljitost i prilagodljivost u radu,
  • tačnost, ažurnost, sistematičnost i odgovornost,
  • sposobnost istovremenog rada na više projekata,
  • poželjno da je položen ispit za certificiranog računovođu sa važećom licencom,
  • učestvovanje u razvojnom i strateškom planiranju rada, organizovanje poslovnih procesa, vođenje planiranja, koordinaciju i implementaciju novih poslovnih procesa, definisanje poslovnih ciljeva, okupljanje i koordinaciju zaposlenih, usmjeravanje i pružanje podrške voditeljima te praćenje realizacije i procjenu poslovnih rezultata.

Mi nudimo:

  • Ugovor na neodređeno vrijeme,
  • mogućnost profesionalnog usavršavanja i napredovanja shodno postignutim rezultatima,
  • rad u dinamičnom okruženju,
  • Rad u mladom i stručnom timu.

Mjesto rada: MIG Elektro d.o.o., Radnička ulica 9, Mrkonjić Grad.

Ukoliko ste zainteresovani za posao Diplomirani ekonomista pošaljite nam Vašu biografiju sa slikom i propratnim pismom putem opcije “Prijavite se” sa naznakom Prijava na oglas: Diplomirani ekonomista.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 10.12.2020

Datum objave: 30.11.2020