Diplomirani ekonomista Novi Grad

Zdravstvena ustanova Apoteke "B Pharm" je osnovana 2007. godine sa sjedištem u Novom Gradu, Republika Srpska, Bosna i Hercegovina. Od samog osnivanja figurira kao značajan činilac na tržištu farmaceutskih proizvoda sa tendencijom kontinuiranog rasta. Danas predstavlja jedan od najvećih maloprodajnih lanaca na teritoriji Republike Srpske sa 60 maloprodajna objekta, od čega 50 apoteke i 10 apotekarskih stanica.

Opis posla:

  • Poslovi u finansijama i knjigovodstvu.

Potrebni uslovi:

  • VSS – diplomirani ekonomista,
  • odlično vladanje MS Office paketom i radom na računaru,
  • sklonost ka navedenoj vrsti poslova,
  • samoinicijativnost, snalažljivost, pouzdanost, odgovornost, pedantnost, urednost, komunikativnost.

Nudimo:

  • Rad u odličnoj atmosferi,
  • kontinuirano usavršavanje,
  • mogućnost napredovanja i stimulativnu nagradu za uloženi rad.

Prijava treba da sadrži:

  • Motivaciono pismo,
  • CV kandidata.

Ukoliko ispunjavate navedene usove prijavite se putem opcije “Prijavite se”.

B Pharm zadržava pravo da kontaktira samo kadidate koji uđu u uži izbor.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 22.02.2019

Datum objave: 22.01.2019