fbpx

Diplomirani ekonomista za poslove računovodstva Banja Luka

Ovaj oglas je istekao
Vivaco, konkursi za posao, poslovi, posao Banjaluka

Vivaco raspisuje konkurs za prijem u radni odnos:

Opšti i posebni uslovi za prijem radnika u radni odnos:

  • Visoka stručna sprema u oblasti ekonomije,
  • odlično poznavanje MS Office paketa,
  • komunikativnost i snalažljivost,
  • posvećenost i odgovornost u poslu,
  • sklonost ka timskom radu i saradnji,
  • samoinicijativnost u obavljanju poslova i rješavanju problema.

Opis poslova:

  • Kontiranje i knjiženje redovnih ulaznih faktura,
  • knjiženje izvoda,
  • knjiženje obaveza poslodavca prema zaposlenima,
  • sravnjenje kartica kupaca i dobavljača,
  • obračun naknada i poreza po završnom računu,
  • priprema i izrada finansijskih izvještaja,
  • priprema poreskih prijava,
  • analiza troškova projekata,
  • buduća planiranja,
  • kontrolisanje poštovanja propisa iz oblasti računovodstva, revizije i međunarodnih računovodstvenih standarda i dr.

Nudimo:

  • Stalni radni odnos i stimulativna primanja,
  • mogućnost napredovanja,
  • profesionalno i dinamično radno okruženje,
  • kontinuirano usavršavanje i edukaciju.

Sve Vaše prijave za posao Diplomirani ekonomista za poslove računovodstva Banja Luka, koje treba da sadrže:

  • Biografiju,
  • motivaciono pismo i
  • eventualne dokaze o dodatnim znanjima i vještinama,

možete poslati putem opcije “Prijavite se”.

Kandidati koji, na osnovu dostavljenih prijava budu ispunjavali tražene uslove za posao, biće pozvani na testiranje i razgovor.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 26.05.2020

Datum objave: 13.05.2020