fbpx

Diplomirani inženjer građevinarsta Banja Luka

Ovaj oglas je istekao
Tekton doo Banja Luka građevinska firma zbog proširenja posla raspisuje konkurs za posao

Tekton d.o.o. za građevinarstvo, usluge i promet raspisuje konkurs za prijem u radni odnos:

Opis posla:

  • Vođenje gradilišta,
  • organizuje, koordinira i vrši stručni nadzor na projektu koji vodi,
  • sarađuje sa projektantom i nadzornim inženjerima,
  • koordinira radove podizvođača,
  • izrađuje potrebnu dokumentaciju.

Uslovi:

  • VSS diplomirani inženjer građevine, smjer konstruktivni,
  • poznavanje engleskog jezika,
  • vrlo dobro poznavanje rada na računaru (AutoCAD , Tower i MS Office program),
  • samostalnost i odgovornost u radu.

Prijave na oglas Diplomirani inženjer građevinarstva Banja Luka možete slati putem opcije “Prijavite se”.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 20.03.2019

Datum objave: 21.02.2019