fbpx

Diplomirani vaspitač predškolske djece Gradiška

Ovaj oglas je istekao

PU Кlub za djecu “Plava zvezda” Gradiška

OPIS RADNOG MJESTA
PU Кlub za djecu “Plava zvezda”
Gradiška

КONКURS
za popunu upražnjenog radnog mjesta

1. Diplomirani vaspitač predškolske djece…….1 izvršilac, na neodređeno vrijeme, nepuna sedmična norma (20 sati)

OPŠTI I POSEBNI USLOVI ZA PRIJEM U RADNI ODNOS
Opšti uslovi za prijem u radni odnos:
1. Da je državljanin RS i BiH
2. Da je stariji od 18 godina
3. Da je radno sposoban
4. Da nije pravosnažnom presudom osuđivan za krivična djela

Posebni uslovi:
1. Da ima završen prvi ciklus studijskog programa Predškolsko vaspitanje-vaspitač predškolske djece
2. Položen stručni ispit za rad u predškolskoj ustanovi
3. Dokaz o stručnom usavršavanju NTC sistem učenja
4. Poznavanje engleskog jezika
5. Poznavanje rada na računaru ( Word, Excel, Power Point, multimedijalna pismenost)
6. Iskustvo u radu sa djecom sa posebnim potrebama
7. Preporuka ranijeg poslodavca

Rok za prijavu je 8 dana od dana objavljivanja u dnevnom list „Glas Srpske“.
Prijave slati na adresu PU Кlub za djecu “Plava zvezda”
78 400 Gradiška Atinska 18.

Izvor: Zavod za zapošljavanje RS

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 04.06.2020

Datum objave: 27.05.2020