fbpx

Direktor Banja Luka

Ovaj oglas je istekao
Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, mladu internacionalnu kompaniju, trenutno prisutnu u 8 država (Evrope i Azije), za potrebe daljeg razvoja, traži radnika na poziciji:

Opis posla:

  • Upravljanje predstavništvom Banja Luka (trenutno 20-tak zaposlenih),
  • motivisanje zaposlenih na veća postignuća,
  • odgovornost za ispunjavanje zadataka u dogovorenim rokovima,
  • redovna komunikacija sa članovima upravnog odbora u inostranstvu.

Potrebni uslovi:

  • Razvijene liderske i organizacione vještine,
  • sposobnost komunikacije na različitim nivoima, lokalno i internacionalno,
  • poznavanje engleskog jezika minimalno na nivou B2,
  • poželjno poznavanje i njemačkog jezika,
  • poželjno iskustvo u radu sa mladim i fleksibilnim organizacijama,
  • agilnost,
  • poželjno dobro poznavanje savremenih informacionih tehnologija.

Preduzeće nudi:

  • Odlične finansijske uslove i bonuse,
  • rad u međunarodnoj kompaniji sa brzorastućim tržištem.

Prijave sa biografijom za posao Direktor Banja Luka slati putem opcije “Prijavite se” .

Napomena: biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 09.09.2019

Datum objave: 21.08.2019