fbpx

Direktor marketinga Banja Luka

Ovaj oglas je istekao
Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis poslova:

  • Briga za uspješnu komunikaciju sa klijentima (korisnicima usluga) kompanije,
  • osmišljavanje, predlaganje, izrada i implementacija marketinških strategija,
  • određivanje ciljeva marketinških aktivnosti (kampanja, digitalnih promocija, događaja),
  • kontrola uspješnosti implementacije, po potrebi osmišljavanje korektivnih akcija,
  • redovna komunikacija sa centralom korporacije, informisanje i izvještavanje o rezultatima,
  • uređivanje i standardizacija procesa komunikacija,
  • komunikacija sa medijima, NVO i drugim interesnim grupama,
  • upravljanje marketinškim budžetom, praćenje implementacije (alokacije po potrebi),
  • upravljanje postupcima reklamacija;
  • savjetodavna podrška neposrednim i saradnicima na terenu.

Potrebni uslovi:

  • Kreativna i inicijativna osoba, izgrađenih liderskih vještina,
  • iskustvo na sličnim marketinškim poslovima u korporativnom okruženju,
  • VSS dipl.ecc (poželjno smjer marketing) nije uslov,
  • aktivno poznavanje engleskog jezika,
  • spremnost na učenje i učenje drugih.

Preduzeće nudi:

  • Dobre finansijske uslove,
  • bonus za uspješno realizovane zadatke, 13 plata, regres,
  • ugovor o radu na neodređeno vrijeme.

Prijave sa biografijom na konkurs za posao Direktor marketinga, Banja Luka slati putem opcije “Prijavite se” ili dostavite prijavu na Viber 065/200-444

Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 21.09.2021

Datum objave: 02.09.2021