fbpx

Dispečer Orašje

Ovaj oglas je istekao
Nita trans, oglasi za posao, posao, međunarodni transport

Firma NITA TRANS d.o.o. Brčko raspisuje oglas za prijem radnika na radno mjesto:

Uslovi koje kandidat treba ispunjavati:

  • VSS/SSS saobraćajno tehničkog smjera,
  • poznavanje engleskog / njemačkog jezika,
  • obavezno poznavanje rada u Microsoft Office-u (Word, Excel, Outlook),
  • izražene organizacijske sposobnosti,
  • sposobnost rada u timu,
  • minimalno 2 godine iskustva,

Opis posla:

  • Organizacija sektora transporta i obezbeđivanje efikasne, pravovremene i kvalitetne distribucije robe do krajnjih odredišta
  • planiranje, organizacija i kontrola rada dnevnih isporuka,
  • analiza osnovnih pokazatelja efikasnosti službe, predlaganje i implementacija mjera za unapređenje i optimizaciju poslovanja,
  • stalna komunikacija sa direktno povezanim sektorima prodaje i logistike u cilju kvalitetnog i optimalnog protoka informacija,
  • obezbjeđivanje kvaliteta voznog parka – broja i ispravnosti vozila,
  • koordinacija i organizacija rasporeda rada članova tima – vođenje, motivacija i razvoj zaposlenih,
  • odgovornost za poštovanje procedura, normi i zakonskih regulativa.

Šta nudimo:

  • Stimulativna primanja ovisno o kvalifikacijama i iskustvu kandidata,
  • rad u dinamičnom i profesionalnom okruženju.

Mjesto rada: Orašje, Poduzetnička zona 17 Dusine

Prijave za posao Dispečer Orašje možete slati putem opcije „Prijavite se“.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 24.06.2020

Datum objave: 25.05.2020