fbpx

Dizajner Koper, Slovenija

Ovaj oglas je istekao
Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, traži izvršioca za radno mjesto

Opis posla:

  • Dizajniranje proizvoda (ulazna vrata, prozori za proizvodnju Alu/PVC stolarije),
  • kreiranje modela, ideja,
  • saradnja sa klijentovim arhitektima, predlaganje poboljšanih rješenja za izglede spoljnih fasada, stolarije, .. .

Potrebni uslovi:

  • Kreativna osoba, sposobna da učestvuje u izradi idejnih rješenja za fasadne sisteme i spoljnu stolariju,
  • diplomirani arhitekta,
  • poznavanje AutCADA,
  • spremnost na konstantno usavršavanje i putovanja,
  • osoba fokusirana na detalje,
  • mlađa osoba spremna da započne poslovnu karijeru u Sloveniji.

Preduzeće nudi:

  • Za vrijeme probnog rada oko 6 Eura neto sat, nakon probnog rada u zavisnosti od kvaliteta, određuju se ukupni uslovi,
  • prijava na nadležne fondove.

Prijave sa biografijom za posao Dizajner-a Alu/PVC stolarije u Koperu, Slovenija slati putem opcije “Prijavite se“.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 15.10.2019

Datum objave: 30.09.2019