fbpx

Dizajner u Solid Worksu Laktaši

Ovaj oglas je istekao
Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, internacionalnu kompaniju koja se na našem području bavi proizvodnjom u oblasti mašinske industrije, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Razvoj i dizajn komponenata mašina i sistema,
  • izrada nacrta i koncepata,
  • detaljno sastavljanje komponenti, kreiranje crteža za zavarivanje u skladu sa standardima,
  • pravljenje popisa dijelova,
  • dizajn i proračun komponenti,
  • rješavanje tehničkih problema s dobavljačima i proizvodnjom,
  • koordinacija s kupcima, dobavljačima i proizvodnjom.

Potrebni uslovi:

  • VSS, SSS, tehničko obrazovanje iz oblasti mašinstva,
  • sigurno rukovanje CAD programom, po mogućnosti Solid Works,
  • minimalno 3 godine iskustva u dizajnu u 3D oblasti,
  • u idealnom slučaju, prva radna iskustva u oblasti proizvodnog mašinstva,
  • odgovorna osoba, sa razvijenom svijesti o kvalitetu,
  • zahtijeva se visok nivo motivacije za ovu vrstu posla, kao i precizan rad,
  • sposobnost rješavanja problema, timskog rada,
  • dobro poznavanje engleskog jezika, odnosno idealno bi bilo poznavanje njemačkog jezika.

Preduzeće nudi:

  • Interesantne projekte, rad na inovativnim rješenjima,
  • fleksibilan rad u vremenu i lokaciji s modernom informatičkom infrastrukturom i alatima, porodični modeli radnog vremena,
  • zdravstveno i dopunsko osiguranje, obezbjeđen topli obrok, putni dodatak,
  • otvorena komunikacija na svim nivoima: obezbjeđena platforma za promociju komunikacije i događaja u kompaniji,
  • kontinuirano obrazovanje kroz kurseve i seminare,
  • neto platu u iznosu od 700 eura kada se potpiše ugovor o radu na neodređeno vrijeme, odnosno kad su svi uslovi ispunjeni.

Prijave sa biografijom na konkurs za posao Dizajner u Solid Worksu Laktaši slati putem opcije “Prijavite se”.

Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 14.01.2020

Datum objave: 10.01.2020