fbpx

Doktor medicine Petrovo

Ovaj oglas je istekao

JZU DOM ZDRAVLjA „OZREN“ PETROVO raspisuje konkurs za

OPIS RADNOG MJESTA
JZU DOM ZDRAVLjA „OZREN“ PETROVO
TODORA VUJASINOVIĆA 12
74 317 PETROVO

KONKURS
za prijem radnika

Na određeno radno vrijeme:
1. Doktor medicine – 1 izvršilac
Mjesto rada: Petrovo

Opis radnog mjesta:
– Doktor medicine u timu porodične medicine.

OPŠTI I POSEBNI USLOVI ZA PRIJEM U RADNI ODNOS
Opšti i posebni uslovi za prijem u radni odnos:
– Završen medicinski fakultet

Oglas ostaje otvoren do popune radnog mjesta.
Zainteresovani kandidati mogu slati prijave na gore navedenu adresu.

Izvor: Zavod za zapošljavanje Republike Srpske

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 25.02.2021

Datum objave: 17.02.2021