Doktor medicine za dodjelu specijalizacije interne medicine Banja Luka

Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, privatnu zdravstvenu ustanovu, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Prijem bolesnika,
  • planiranje i sprovođenje dijagnostičkih, operativnih i terapeutskih postupaka,
  • davanje stručnih savjeta i preporuka za dalji tretman bolesniku i njegovateljima,
  • davanje stručnog mišljenja po službenim zahtjevima.

Uslovi:

  • VSS, završen medicinski fakultet,
  • položen stručni ispit,
  • radno iskustvo od najmanje godinu dana od položenog stručnog ispita,
  • poznavanje rada na računaru,
  • ljubazanost i profesionalani odnos prema pacijentima.

Nudimo:

  • Mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa,
  • mogućnost napredovanja, ličnog i profesionalnog razvoja.

Vaše biografije za posao Doktor medicine za dodjelu specijalizacije interne medicine Banja Luka slati putem opcije “Prijavite se” ili na Viber 065/200-444.

Napomena: Kontaktirani će biti samo oni kandidati koji uđu u uži izbor!

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 31.07.2021

Datum objave: 16.07.2021