fbpx

Doktor stomatologije (m/ž) Banja Luka

Tehno Dental raspisuje konkurs za prijem u radni odnos:

Opis posla:

  • Komunikacija sa agencijom za lijekove,
  • komunikcija sa dobavljačima,
  • administrativi poslovi u veleprodaji stomatološke opreme i materijala.

Potrebni uslovi:

  • VSS, doktor stomatologije,
  • položen državni ispit,
  • poznavanje engleskog jezika na nivou B1,
  • posjedovanje vozačke dozvole B kategorije,
  • poznavanje rada na računaru – MS Office,
  • razvijene komunikativne vještine.

Preduzeće nudi:

  • Stalan posao,
  • dobre finansijske uslove.

Prijave za posao Doktor stomatologije (m/ž) Banja Luka možete slati putem opcije “Prijavite se”.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 14.08.2020

Datum objave: 15.07.2020