fbpx

Dostavljač- Skladištar (m/ž) Banja Luka i Laktaši

Veliki izbor keramičkih pločica, sanitarija, tuš-kabina, kada, kupatilskog namještaja i svega ostalog što Vam je potrebno za Vaše kupatilo.

Preduzeće za trgovinu i usluge Hidroinženjering i Econmic d.o.o. zbog povećanja obima posla i daljeg razvoja raspisuje konkurs za popunjavanje radnog mjesta na pozicji:

Opis posla:

  • Prijem i izdavanje robe kupcima, slaganje robe i održavanje skladišta,
  • dostavu robe.

Potrebni uslovi:

  • Srednja stručna sprema,
  • iskustvo nije neophodno,
  • inicijativnost, pouzdanost i odgovornost,
  • sposobnost prilagođavanja timskom radu,
  • neophodno posjedovanje vozačke dozvole C kategorije i položenog državnog ispita za vozača.

Nudimo:

  • Rad u uspješnom preduzeću,
  • stalni posao,
  • redovna primanja,
  • mogućnost daljeg usavršavanja i napredovanja,
  • dinamičan i kreativan tim radnih kolega.

Vašu prijavu možete dostaviti putem opcije “Prijavite se”.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 2

Datum isteka: 10.06.2020

Datum objave: 11.05.2020