fbpx

Električar na održavanju (m/ž) Gradiška

"PMP Jelšingrad FMG " je dio međunarodne korporacije PMP Industries iz italijanskog grada Coseano (www.pmp-industries.com/). Specijalizovani smo za izradu teških varenih čeličnih konstrukcija visoke kvalitete. Kao dokaz o uspješnom modelu poslovanja naše firme je podatak da 100% naših proizvoda plasiramo na inostrano tržište. Ponosni smo na naših 250 zaposlenih sa kojim ostvarujemo stabilan rast kako finansijski tako i proizvodnih kapaciteta. Pozivamo sve zainteresovane kandidate da se pridruže našem uspješnom timu i apliciraju za radno mjesto:

Potrebni uslovi:

  • III ili IV stepen stručne spreme elektro smjera (elektrotehničar, elektromehaničar, elektroinstalater),
  • poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima,
  • poželjno znanje engleskog jezika.

Zaduženja:

  • Održavanje, montaža i instalacija uređaja i opreme,
  • preventivni pregledi mašina, alata, opreme i instalacija,
  • otklanjanje kvarova na instalacijama,
  • blagovremeno informisanje nadređenih o identifikovanim kvarovima i opasnostima,
  • održavanje higijene radnog prostora,
  • poštovanje mjera bezbjednosti i zdravlja na radu.

Od Vas očekujemo:

  • Preciznost,
  • spretnost,
  • odgovornost,
  • orijentisanost ka radu u timu,
  • organizovanost,
  • spremnost na rad u smjenama.

Nudimo Vam:

  • Stručna obuka u prvim mjesecima rada,
  • pouzdano i stabilno radno okruženje,
  • stimulacije za kvalitetan rad.

Ukoliko ste motivasini i orjentisani na rezultat, želite da radite u okruženju gdje se cjene korporativne vrijednosti, a ukoliko prepoznajete “PMP Jelšingrad FMG “ kao potencijalnog poslodavca, ljubazno Vas molimo da Vašu prijavu i CV za posao Električar na održavanju (m/ž) Gradiška dostavite do 30.09.2021. godine na adresu:  Šeste sanske brigade 3, 78 400 Gradiška ili putem opcije “Prijavite se”.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 2

Datum isteka: 30.09.2021

Datum objave: 01.09.2021