fbpx

Električar Zenica

Ovaj oglas je istekao
Cospex Zenica oglasi za posao, konkursi za posao, posao

Cospex d.o.o. Zenica, oglašava poziciju

Opis posla:

  • Organizacija pripremnih radova na gradilištu,
  • provođenje svih uputa i naloga voditelja gradilišta, organizacije dinamike gradilišta,
  • priprema, održavanje i čišćenje radnog mjesta.

Uslovi:

  • KV/VKV/SSS/VŠS,
  • iskustvo na poslovima na gradilištu; realizacija projektnih zadataka,
  • iskustvo na završnim unutrašnjim radovima (keramičarski radovi,podopolagački radovi, postavljanje GKP, gletovanje, krečenje i sl.),
  • poznavanje upotrebe alata, strojeva i uređaja u oblasti građevine,
  • poznavanje robe i materijala i njihovih svojstava,
  • samostalnost u radu,
  • pouzdanost, fleksibilnost,
  • spremnost na timski rad,
  • vozačka dozvola “B” kategorije.

Prijave za posao Električar Zenica slati putem opcije “Prijavite se”.

Broj izvrsilaca: 5

Datum isteka: 13.06.2020

Datum objave: 14.05.2020