fbpx

Elektrotehničar Laktaši

Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, internacionalnu grupaciju iz oblasti metalne industrije, traži izvršioca za radno mjesto

Opis posla:

  • Razvoj elektrotehničkih projekata,
  • izgradnja i instalacija elektropostrojenja.

Potrebni uslovi:

  • SSS, elektrotehničar ili elektroničar,
  • poznavanje i razumjevanje elektro planova,
  • poznavanje njemačkog jezika na nivou osnovne komunkacije,
  • poželjno iskustvo u SPS (Simens) programiranju, nije uslov,
  • mlađa osoba, željna daljeg usavršavanja u oblasti elektrotehnike,
  • sposobnost timskog rada u internacionalnom okruženju,
  • spremnost na putovanja i povremeni rad u inostranstvu.

Preduzeće nudi:

  • Osnovna neto plata zavisi od trenutnih kompetencija,
  • dodatni bonusi za uspješan rad,
  • pohađanje različitih programa osposobljavanja,
  • zanimljiv posao na internacionalnom nivou.

Prijave sa biografijom za posao Elektrotehničar Laktaši slati putem opcije “Prijavite se”.

Napomena: biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 09.12.2019

Datum objave: 21.11.2019