fbpx

Financial Controller Srbac

Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, internacionalnu kompaniju, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Finansijsko vođenje preduzeća (knjigovodstvo, controlling, godišnji finansijski izvještaj, planiranje likvidnosti, upravljanje budžetom),
  • priprema i predlaganje budžeta, prognoze na temelju zadatih ciljeva, dinamike poslovanja i ostalih parametara,
  • analiza postignutih rezultata u odnosu na planirane, izvještavanje,
  • saradnja sa rukovodiocem proizvodnje po pitanju upravljanja, pripreme, planiranja i koordinisanja procesa,
  • organizovanje i upravljanje odnosima sa dobavljačima,
  • obračunavanje plata, bolovanja i godišnjih odmora,
  • periodične analize za potrebe manadžmeneta vezane za prodaju, troškove, ulaganja, novčane tokove, studije izvodljivosti itd. .

Potrebni uslovi:

  • Ekonomista sa iskustvom u knjigovodstvenim poslovima i kontrolingu,
  • znanje engleskog jezika na nivou poslovnog pregovaranja, prednost poznavanje njemačkog jezika, nije uslov,
  • dobro poznavanje MS Office-a,
  • razvijene analitičke, interpersonalne i komunikacione vještine,
  • odgovorna, operativna i fleksibilna osoba.

Preduzeće nudi:

  • Dobre finansijske uslove, početnu platu od 2500 do 3000 KM,
  • plaćene putne troškove,
  • slobodu u formiranju radnih zadataka,
  • posao na neodređeno vrijeme.

Prijave sa biografijom za Financial Controller Srbac slati putem opcije “Prijavite se” ili putem Vibera na 065 200 444.

Napomena: biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 31.07.2021

Datum objave: 06.07.2021