fbpx

Finansijski direktor/ Računovođa Laktaši

Ovaj oglas je istekao
Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, internacionalnu proizvodnu kompaniju, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Upravljanje računovodstvom koje podrazumjeva nadzor finansijskih tokova, računovodstva, kontrolinga, te brigu za  potraživanja/dugovanja,
  • razvoj postojećeg menadžerskog sistema izvještavanja,
  • kontrola dobavljača i kupaca,
  • planiranje godišnjih budžeta.

Potrebni uslovi:

  • Iskustvo u radu sa internacionalnim preduzećem, po mogućnosti u finansijskom računovodstvu,
  • VSS, sertifikovani računovođa,
  • obavezno iskustvo rada u proizvodnom preduzeću,
  • odlično poznavanje računovodstva i finansijskog kontrolinga,
  • sposobnost komunikacije na njemačkom i/ili engleskom jeziku (minimalno B2 nivo),
  • odlično poznavanje rada U Excel-u,
  • asertivna osoba sa izraženim liderskim vještinama,
  • sposobnost predlaganja ideja za poboljšanje rada u svojoj oblasti,
  • visok nivo lojalnosti preduzeću.

Preduzeće nudi:

  • Zanimljiv posao, izazovno radno,
  • dobre početne finansijske uslove sa mogućnošću ostvarenja bonusa nakon ostvarenja dogovorenih ciljeva.

Prijave sa biografijom na konkurs za posao Finansijski direktor/ Računovođa Laktaši  slati putem opcije “Prijavite se”.

Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 31.03.2020

Datum objave: 25.02.2020