fbpx

Fizioterapeut / maser Neum

Ovaj oglas je istekao
GRAND HOTEL NEUM * * * * is newly renovated hotel with long tradition,the largest hotel at Neum Riviera, offering complete tourist and catering amenities.

Grand Hotel Neum, oglašava poziciju

Opis posla:

  • Rad u Wellness & SPA centru.

Uslovi:

  • SSS/VSS, odgovarajućeg smjera,
  • sa ili bez radnog iskustva,
  • obvezno aktivno znanje engleskog, poželjno znanje njemačkog i/ili francuskog jezika,
  • obavezno uključivanje u dodatno usavršavanje, tijekom rada,
  • obavezno posjedovanje kontakt broja (mobitel ili telefon).

Nudimo:

  • Ugovor o radu na određeno vrijeme (sezonski poslovi), s mogućnošću zasnivanja radnog odnosa na neodređeno vrijeme,
  • stimulativna lična primanja,
  • osiguran smještaj i hranu u Grand hotelu Neum, za primljene kandidate koji su s prebivalištem izvan općine Neum.

Sve prijave za posao Fizioterapeut / maser Neum možete slati putem opcije “Prijavite se”.

Broj izvrsilaca: 3

Datum isteka: 11.06.2020

Datum objave: 12.05.2020