fbpx

Generalni menadžer Banja Luka

Ovaj oglas je istekao
Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, internacionalnu korporaciju koja planira pokretanje procesa proizvodnje mašinskih komponenti, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis poslova:

  • Koordinacija sa centralom korporacije prilikom izgradnje proizvodnog pogona za montažu mašinskih komponenti,
  • kontaktiranje nadležnih institucija i partnera na projektu (arhitekte, izvođači građevinskih radova, nadležne službe, komunalna preduzeća, poreske institucije itd.),
  • uspostavljanje i izgradnja administrativne strukture kompanije,
  • koordinacija procesom zapošljavanja radnika za potrebe proizvodnje,
  • dugoročno upravljanje preduzećem.

Potrebni uslovi:

  • VSS (tehnički/ekonomski) smjer,
  • odlično poznavanje pisanog i govornog njemačkog i/ili engleskog jezika,
  • minimalno 5 godina iskustva na rukovodećoj poziciji, idealno u proizvodnom području,
  • razvijene analitičke i konceptualne sposobnosti, objektivan pristup zadacima i problemima,
  • sposobnost timskog rada i liderske vještine,
  • izražena želja za učenjem, daljim usavršavanjem i ličnim razvojem,
  • prednost kandidatima koji su u stanju da uvijek daju više od drugih (110%),
  • dugoročna orijentacija, dosljednost i lojalnost,
  • dostupnost referenci iz prethodnih(og) angažmana.

Preduzeće nudi:

  • Odlične finansijske uslove,
  • rad u internacionalnom korporativnom okruženju,
  • godišnji bonus do 15% godišnje plate, u zavisnosti od ostvarenja dogovorenih, mjerljivih ciljeva,
  • mogućnost postizanja dugoročnog stimulativnog bonusa nakon uspješnog početka proizvodnje.

Prijave sa biografijom na konkurs za posao Generalni menadžer Banja Luka slati putem opcije “Prijavite se” ili dostavite prijavu na Viber 065/200-444

Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 20.09.2021

Datum objave: 25.08.2021