fbpx

Glavni saradnik za računovodstvo Banja Luka

Ovaj oglas je istekao
Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta traži izvršioca za radno mjesto:

Opis poslova:

  • Organizacija i rukovođenje procesom knjiženja,
  • kreiranje ulazno-izlazne dokumentacije po definisanim pravilima,
  • odgovara za tačnost i ažurnost podataka unešenih u poslovne knjige,
  • zaprimanje, kontrola tačnosti i ispravnosti, raspodjela, evidentiranje i knjiženje poslovne dokumentacije u poslovne knjige,
  • usklađivanje poslovnih knjiga,
  • obračun ličnih dohodaka, doprinosa i ostalih primanja zaposlenih u skladu sa zakonom,
  • kontrola glavne blagajne i blagajničkih izvještaja,
  • izrada svih potrebnih obračuna i izvještaja skladu sa zakonskim propisima i međunarodnim finansijskim i računovodstvenim standardima,
  • priprema dokumentacije za kontrolne organe i revizore društva,
  • vođenje vanbilansnih evidencija i obezbjeđenje potrebne dokumentacije za ostale službe u preduzeću,
  • knjigovodstveno praćenje komintenata (KUF i KIF) za potrebe obračuna PDV,
  • vođenje računovodstvene analitike, pomoćnih knjiga, evidencija i izrada potrebnih izvještaja,
  • sastavlja periodični i godišnji obračun za preduzeće,
  • sastavlja poreski bilans preduzeća i pravi izvještaj,
  • sastavlja konsolidovani bilans grupe povezanih preduzeća
  • stara se o zakonitosti rada u domenu poreskih propisa, sprovodi poresku politiku direktini i indirektnih poreza.

Uslovi:

  • VSS, ekonomski fakultet,
  • licenca ovlaštenog računovođe,
  • pouzdanost i lojalnost,
  • poštovanje rokova,
  • kolegijalnost,
  • spremnost na rad i učenje.

Prijave na konkurs za Glavni saradnik za računovodstvo Banja Luka slati putem opcije “Prijavite se”.

Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 17.06.2019

Datum objave: 10.06.2019