fbpx

Građevinski inženjer/ Građevinski tehničar Banja Luka

Ovaj oglas je istekao
Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, preduzeće iz oblasti niskogradnje koje se bavi izgradnjom puteva, vodoinstalacija, kanalizacijama, ugradnjom pločnika i ivičnjaka, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Vođenje ljudi na gradilištima (vozači kipera, mašinisti, bageristi, radnici na radilištima), poslovi iskopa zemlje, uređenja zemljišta,
  • komunikcija sa investitorima, ovlašćenim licima za vođenje gradilišta,
  • poslovi proračuna troškova, priprema ponuda.

Potrebi uslovi:

  • Građevinski inženjer/tehničar sa višegodišnjim iskustvom u vođenju gradilišta,
  • sposobnost upravljanja timom do dvadesetak saradnika.

Preduzeće nudi:

  • Stalni posao,
  • dobre finansijske uslove.

Prijave sa biografjom na konkurs za posao Građevinski inženjer/Građevinski tehničar Banja Luka slati putem opcije “Prijavite se” ili informišite se putem telefona 051/ 321 930, odnosno na Viber: 065 200 444.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 08.06.2020

Datum objave: 26.05.2020