fbpx

Građevinski inženjer na poslovima hidrogradnje Trn, Laktaši

Preduzeću ''HIDRO SPLET'' doo Trn, Laktaši potreban

Opis posla:

  • Rad u kancelariji i terenu u okviru aktivnosti preduzeća – izvođenje radova na izgradnji vanjskih instalacija i objekata vodovoda i kanalizacije, kao i ostalih građevinskih radova.

Neophodni uslovi:

  • Visoka ili viša stručna sprema građevinskog smjera,
  • relevantno iskustvo u izvođenju radova na izgradnji vanjskih instalacija i objekata vodovoda i kanalizacije i/ili radova niskogradnje,
  • vozačka dozvola B kategorije.

Nudimo:

  • Stalni radni odnos i za puno radno vrijeme,
  • za potencijalnog radnika koji ima mjesto prebivališta van Banja Luke i Laktaša postoji mogućnost dogovora oko organizovanja smještaja,
  • plata i uslovi rada su stimulativni.

Prijave sa biografijom  za posao Građevinski inženjer na poslovima hidrogradnje Trn, Laktaši slati putem opcje “Prijavite se” ili putem telefona 051/385-190 ili lično na adresu preduzeća:  Hidro Splet d.o.o., Obilićeva bb, 78250 Trn, Laktaši.

Napomena: biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 08.09.2019

Datum objave: 09.08.2019