fbpx

Građevinski inženjer-pripravnik Trn, Laktaši

VODOVODNI I KANALIZACIONI SISTEMI – INSTALACIJE, OPREMA I OBJEKTI

Preduzeće ''HIDRO SPLET'' doo Trn, Laktaši prima u radni odnos

Opis posla:

  • Rad u kancelariji i na terenu u okviru aktivnosti preduzeća – izvođenje radova na izgradnji vanjskih instalacija i objekata vodovoda i kanalizacije, kao i ostalih građevinskih radova.

Neophodni uslovi:

  • Visoka stručna sprema građevinskog smjera,
  • vozačka dozvola B kategorije.

Prijave sa biografijom  za posao Građevinski inženjer na poslovima hidrogradnje Trn, Laktaši slati putem opcje “Prijavite se” ili putem telefona 051/385-190 ili lično na adresu preduzeća:  Hidro Splet d.o.o., Obilićeva bb, 78250 Trn, Laktaši.

Napomena: biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 08.09.2019

Datum objave: 09.08.2019