Hostese/Promoterke (ž) Banja Luka, Bijeljina, Prijedor, Novi Grad, Brod, Srbac, Dubica, Nova Topola, Derventa, Brčko, Lopare, Čelinac, Bihać, Cazin, Zvornik i Kostajnica

Preduzeću „Fructa-trade“ d.o.o. Derventa jednom od vodećih kompanija na tržištu Republike srpske i BiH u oblasti proizvodnje, veleprodaje i maloprodaje, potrebne

Opis posla:

  • Za kampanje koje za neposredan cilj imaju prodaju proizvoda koristimo kanal komunikacije sa kupcima koji se zasniva na promovisanju proizvoda kroz direktan  kontakt,
  • rad na promovisanju brendova Tomico, Toping, RD kafa, Fruktako, Lider, Tomesko i Flora tokom dogovorene sezone,
  • aktivnosti/promovisanje bi se vršilo u Kort marketima, dnevna varijanta, max do 4h (trajanje).

Uslovi za kandidate:

  • Nije neophodno iskustvo na sličnim poslovima,
  • komunikativnost, elokventnost, prijatan glas i pozitivna energija,
  • vedar duh i smisao za timski rad.

Kandidatima nudimo:

  • Honorarni posao,
  • profesionalnu obuku,
  • mogućnost napredovanja i dodatnih benificija u skladu sa rezultatima,
  • mogućnost zaposlenja za najbolje radnike uz fiksnu platu.

Prijave sa CV i fotografijom dostaviti putem opcije „Prijavite se“.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 03.07.2019

Datum objave: 04.06.2019