fbpx

Industrijski izolateri Nizozemska, Belgija

Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, internacionalnu građevinsku kompaniju, traži izvršioce za radno mjesto:

Opis posla:

  • Postavljanje i skidanje industrijske izolacije, većinom sa vunom i limom (na rijetkim dijelovima se postavlja i armaflex i plastika).

Uslovi:

  • Motivacija za ovu vrstu posla,
  • samostalnost u radu.

Nudimo:

  • Plaćeni troškovi prevoza, smještaja, radne opreme,
  • plaćeni troškovi radne dozvole, ljekarskog pregleda, certifikata i ostale dokumentacije,
  • platu obračunatu po satu, 14€ neto za iskusne izolatere.

Prijave sa biografijom za posao Industrijski izolateri Nizozemska, Belgija slati putem opcije “Prijavite se” ili dostavite prijavu na Viber 065/200-444

Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 5

Datum isteka: 30.09.2021

Datum objave: 01.09.2021