Inženjer elektrotehnike (m/ž) Laktaši, Austrija

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, internacionalno preduzeće iz oblasti proizvodnje visokokvalitetnih komponenti, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Električne instalacije mašina,
  • puštanje u rad mašina u pogonu, kao i kod kupca,
  • učešće u projektu razvoja mašina,
  • analiza i korekcija grešaka,
  • izrada izvještaja o mjerenjima i testnih izvještaja.

Potrebni uslovi:

  • Završeno tehničko obrazovanje u oblasti elektrotehnike,
  • minimalno  5 godina radnog iskustva u istoj ili sličnoj oblasti,
  • iskustvo u radu sa sistemima automatizacije (S7, TIA),
  • napredni nivo poznavanja engleskog ili njemačkog jezika u govoru i pismu,
  • spremnost za putovanja širom svijeta (prva obuka i povremeni rad biće u Austriji),
  • organizovana i precizna osoba.

Preduzeće nudi:

  • Mogućnost individualnog razvoja,
  • ugodnu radnu klimu, pridruživanje mladom i profesionalanom timu u međunarodno uspješnoj kompaniji.

Prijave  sa biografijom (poželjno na engleskom jeziku) za posao Inženjer elektrotehnike (m/ž) Laktaši  slati putem opcije “Prijavite se”.

Napomena: biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 20.02.2019

Datum objave: 06.02.2019