fbpx

Inženjer prodaje za teritoriju BIH, Doboj

Ovaj oglas je istekao
Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, preduzeće iz oblasti industrijske senzorne tehnike i tehnike za automatizaciju, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Uspostavljanje direktnog kontakta s kupcima radi prezentacije proizvodnog programa kompnanije,
  • pozicioniranje proizvoda na tržištu,
  • izrada tehničkih rješenja i ponuda,
  • prodaja proizvoda uz precizno definisanje potreba kupaca.

Potrebni uslovi:

  • SSS/VŠS/VSS, obavezno elektrotehničkog smijera,
  • radno iskustvo u B2B prodaji iz oblasti elektrotehnike,
  • aktivan vozač B kategorije,
  • srednji nivo poznavanja engleskog i/ili njemačkog jezika,
  • spremnost na terenski rad (80 % na terenu cijele BiH, 20% u kancelariji),
  • poznavanje rada na računaru MS Office.

Preduzeće nudi:

  • Proviziju prema dostignutim ciljevima,
  • stalan posao,
  • rad od ponedjeljka do petka,
  • službeni automobil na korištenje,
  • rad u internacionalnom timu,
  • obuku u inostranstvu.

Prijave sa biografijom za posao Inženjer prodaje za teritoriju BIH, Doboj slati putem opcije “Prijavite se”.

Napomena: Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 14.02.2020

Datum objave: 10.02.2020