Inženjer u proizvodnji Podgradci

Ovaj oglas je istekao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Radi na mikro i makro organizaciji rada i planiranju proizvodnje,
  • prati i usavršava tehnološke postavke i uvide i koristi naučne alate za organizaciju proizvodnje (LIN, KAIZEN, VSM itd.),
  • prati realizaciju dnevne, sedmične, mjesečne proizvodnje (radi analizu i u skladu s tim radi akcije),
  • prati pojedinačna izvršenja normativa i zajedno sa rukovodiocem proizvodnje i poslovođama pogona analizira,
  • prati kvalitet izrade na mašinama, analizira iskorištenja počev od osnovne sirovine pa do gotovog proizvoda za određeno odjeljenje ili pogon,
  • analizira i prelaže akcije vezano za rad mašina i alata na upotrebi u pogonu ili odelenju u kojem je raspoređen,
  • radi sve ostale poslove po nalogu neposrednog rukovodioca,
  • pridržava se mjera zaštite na radu.

Potrebni uslovi:

  • Visoka stručna sprema – diplomirani mašinski inženjer ili diplomirani inženjer šumarstva,
  • poželjno radno iskustvo na istim poslovima,
  • poznavanje engleskog jezika- srednji nivo,
  • posjedovanje vozačke dozvole B kategorije.

Preduzeće nudi:

  • Dobre finansijske uslove,
  • plaćeni troškovi putovanja u visini autobuske karte,
  • službeni telefon,
  • plaćeni prekovremeni sati.

Prijave za posao Inženjer u proizvodnji Podrgardci, Gradiška slati putem opcije “Prijavite se”.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 28.02.2019

Datum objave: 31.01.2019