fbpx

Ispitivač trafostanica i montažer Banja Luka

Ovaj oglas je istekao
Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Revizija i ispitivanje trafostanica,
  • ispitivanje elektroenergetskih i gromobranskih instalacija,
  • izvođenje elektroenergetskih i gromobranskih instalacija,
  • montaža.

Potrebni uslovi:

  • Srednja stručna sprema – elektrotehničar,
  • radno iskustvo na istim poslovima u trajaju od minimalno 1 godine,
  • posjedovanje vozačke dozvole B kategorije,
  • elementarni nivo poznavanje MS Office-a.

Preduzeće nudi:

  • Radno vrijeme od ponedjeljka do petka, subota radna ponekad,
  • stalni posao sa predviđenim probnim radom,
  • dopunsko osiguranje.

Biografije za posao Ispitivač trafostanica i montažer Banja Luka slati putem opcije “Prijavite se” ili CV dostaviti na Viber 065/200-444

Napomena: Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 09.02.2020

Datum objave: 17.01.2020