fbpx

Istraživač Banja Luka

DDC Multilingual Solutions otvorena radna mjesta

DDC raspisuje konkurs za:

Opis posla:

  • Istraživanje i dodavanje novinarskih podataka i ažuriranje baze podataka u skladu sa zaštitom podataka,
  • održavanje tačnosti baze podataka kroz produktivno istraživanje i unos podataka,
  • upravljanje vremenskom efikasnošću za ispunjavanje ličnih KPI-eva.

Potrebni uslovi:

  • Posvećenost detaljima i tačnost u obavljanju poslova,
  • sposobnost provođenja produktivnih istraživanja putem interneta i povremeno telefonom,
  • sposobnost suočavanja sa novinarima na svim nivoima,
  • interes za medijsku industriju je plus,
  • poznavanje rada na računaru -MS Office.

Lične osobine:

Komunikacija:

  • Odlične verbalne, pisane i interpesonalne vještine su ključne.

Jezik:

  • Njemački na maternjem nivou, pisanje i govor.

 Motivacija:

  • usmjerenost na ciljeve
  • ispunjava ciljeve i standarde na vlastitu inicijativu, uključujući ponavljajuće zadatke.

Timski rad

Organizacija:

  • Sistematski radi, efikasno koristi vrijeme,
  • sposobnost određivanja prioriteta, zadataka sa više zadataka i ispunjavanja rokova bez nečijeg nadzora.

Upravljanje promjenama:

  • Prilagodljiv, zainteresiran za učenje i razvoj u susret promjenjivim situacijama,
  • entuzijastičan pristup uvođenju nove tehnologije

 Povjerljivost:

  • Potrebno je posvetiti dužnu pažnju svim saznanjima i informacijama koje se odnose na finansije preduzeća i klijente,
  • takođe se moraju pridržavati pravila kompanije i poštivati ​​svu imovinu i opremu kompanije.

Prijave sa biografijom za posao Istraživač Banja Luka slati putem opcije “Prijavite se”.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 20

Datum isteka: 06.06.2020

Datum objave: 07.05.2020