fbpx

IT Manager / Product Owner Banja Luka

Ovaj oglas je istekao
Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, međunarodnu kompaniju, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Specifikovanje softverskih zahtjeva u odgovarajućim formatima na bazi više izvora,
  • upravljanje zahtjevima i njihova prioritetizacija u cilju dobijanja maksimuma produktivnosti razvojnog tima,
  • dostupnost i svakodnevna komunikacija sa razvojnim timom u vezi sa specifikovanim zahtjevima,
  • primjena različitih tehnika i alata u komunikaciji sa internim i eksternim zainteresovanim stranama vezanim za ciljne projekte,
  • odlučivanje o metodama i tehnikama za odabir odgovarajućih rješenja,
  • izrada projektnih izvještaja za zainteresovane strane, kao i projektne dokumentacije na bazi prethodno definisanih šablona,
  • usmeno i pismeno prezentovanje projektnih dostignuća, ciljeva i prepreka,
  • proaktivna identifikacija prilika ili prepreka vezanih za projekat,
  • učestvovanje u timskom radu i aktivnostima po agilnim principima (Scrum),
  • aktivno učestvovanje u drugim aktivnostima kompanije.

Poželjne vještine:

  • Prethodno iskustvo u IT menadžmentu ili u ulozi Product Owner-a,
  • prethodno programersko iskustvo,
  • poznavanje osnova računarske sigurnosti i Cloud paradigme,
  • komunikativnost i samoinicijativnost,
  • analitički pristup rješavanju problema,
  • proaktivnost i odlučnost u donošenju odluka,
  • aktivno znanje engleskog jezika,
  • poznavanje MS Office-a, Jira-e i Trello alata,

Preduzeće nudi:

  • Odlični radni uslovi na dobroj lokaciji,
  • plata 1500 do 2100 EUR-a
  • rad u dinamičnoj međunarodnoj kompaniji,
  • primjena savremenih metodologija i tehnika u realizaciji interesantnih projekata,
  • mogućnost profesionalnog i ličnog usavršavanja,
  • fleksibilno radno vrijeme sa mogućnošću rada od kuće.

Prijave sa biografijom za posao IT Manager / Product Owner Banja Luka slati putem opcije “Prijavite se” .

Napomena: biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 01.09.2019

Datum objave: 21.08.2019