IT sistem administrator Banja Luka

Ovaj oglas je istekao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Organizacija održavanja računarske opreme,
  • organizacija, kontrola instaliranja i konfigurisanja operativnih sistema, perifernih uređaja i softvera,
  • koordinacija sa eksternim serviserima oko rješavanja tekućih problema, otklanjanje kvarova,
  • razvoj postojećeg sistema, prijedlozi za poboljšanja,
  • analiza korisničkih zahtjeva, razvoj aplikativnih rješenja,
  • održavanje i razvoj postojećeg web šopa,
  • održavanje web stranica,
  • održavanje mail servera,
  • razvoj postojećih internet marketinških aktivnosti,
  • izvještavanje nadređenih.

Uslovi:

  • SSS, smjer informatika,
  • radno iskustvo nije uslov, u obzir dolaze i kandidati bez radnog iskustva,
  • napredno poznavanje rada u MS Office-u,
  • elektronska pismenost i znanje oko promocija preko Google Ads i društvenih mreža (Facebook, Instagram, LinkedIn)
  • sposobnost rada u dinamičnom okruženju,
  • visoko razvijene analitičke sposobnosti.

Preduzeće nudi:

  • Stimulativne uslove rada,
  • rad na neodređeno vrijeme.

Prijave na konkurs za IT sistem administratora Banja Luka slati putem opcije “Prijavite se”.

Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 14.06.2019

Datum objave: 05.06.2019