fbpx

IT tehničar (m/ž) Banja Luka

Ovaj oglas je istekao
Centrum trade

CENTRUM Trade d.o.o. objavljuje konkurs za radno mjesto:

Opis posla:

  • Prvi je stepen podrške korisnicima,
  • prati, vodi evidenciju i administrira računare (hardver i softver), periferne uredjaje, fiksne i mobilne telefone, video nadzor i ostalu IKT opremu i odgovara za njeno ispravno funkcionisanje,
  • obučava korisnike po potrebi,
  • prati prijave korisnika na helpdesk-u i rješava ih, samostalno ili u saradnji sa ostalim nivoima podrške,
  • sarađuje sa svim spoljnim saradnicima za održavanje i podršku za svu opremu u i van garancije koja spada u domen njegove odgovornosti,
  • kompletno i odgovorno obavljanja tehničke poslove.

Potrebni uslovi:

  • Odlično poznavanje Microsoft Windows 10 operativnog Sistema,
  • napredno poznavanje Microsoft Office paketa (Word, Excel,..),
  • osnovno poznavanje računarskih mreža,
  • iskustvo u rješavanju uobičajenih i svakodnevnih IKT problema s kojima se susreću prosječni korisnici u firmi,
  • poznavanje engleskog jezika,
  • poželjno je iskustvo na istim ili sličnim poslovima,
  • organizovanost i fleksibilnost,
  • vozačka dozvola B kategorije i spremnost na terenski rad.

Ukoliko ispunjavate sve navedene uslove, popunjeni formular za posao sa biografijom pošaljite putem opcije “Prijavite se” .

Formular za posao možete skinuti sa sajta: www.centrumtrade.com. U uži krug ulaze kandidati koji ispunjavaju sve gore navedene kvalifikacije. Oglas ostaje otvoren do popune radnog mjesta.

Postanite dio uspješnog tima!

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 06.06.2020

Datum objave: 07.05.2020