fbpx

IT tehničar (m/ž) Banja Luka

Centrum trade

CENTRUM Trade d.o.o. objavljuje konkurs za radno mjesto:

Opis posla:

  • Prvi je stepen podrške korisnicima,
  • prati, vodi evidenciju i administrira računare (hardver i softver), periferne uredjaje, fiksne i mobilne telefone, video nadzor i ostalu IKT opremu i odgovara za njeno ispravno funkcionisanje,
  • obučava korisnike po potrebi,
  • prati prijave korisnika na helpdesk-u i rješava ih, samostalno ili u saradnji sa ostalim nivoima podrške,
  • sarađuje sa svim spoljnim saradnicima za održavanje i podršku za svu opremu u i van garancije koja spada u domen njegove odgovornosti,
  • kompletno i odgovorno obavljanja tehničke poslove.

Potrebni uslovi:

  • Odlično poznavanje Microsoft Windows 10 operativnog Sistema,
  • napredno poznavanje Microsoft Office paketa (Word, Excel,..),
  • osnovno poznavanje računarskih mreža,
  • iskustvo u rješavanju uobičajenih i svakodnevnih IKT problema s kojima se susreću prosječni korisnici u firmi,
  • poznavanje engleskog jezika,
  • poželjno je iskustvo na istim ili sličnim poslovima,
  • organizovanost i fleksibilnost,
  • vozačka dozvola B kategorije i spremnost na terenski rad.

Ukoliko ispunjavate sve navedene uslove, popunjeni formular za posao sa biografijom pošaljite putem opcije “Prijavite se” .

Formular za posao možete skinuti sa sajta: www.centrumtrade.com. U uži krug ulaze kandidati koji ispunjavaju sve gore navedene kvalifikacije. Oglas ostaje otvoren do popune radnog mjesta.

Postanite dio uspješnog tima!

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 06.06.2020

Datum objave: 07.05.2020