fbpx

Key Account Manager Banja Luka

Ovaj oglas je istekao
Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Istražuje potrebe klijenata, istražuje i analizira tržište, i analizira konkurenciju u oblasti prodaje,
  • vrši redovnu komunikaciju sa ključnim kupcima, obavještava o akcijama i novim proizvodima,
  • planira poslovne aktivnosti prodaje i prati realizaciju,
  • sastavlja i dostavlja ponude ključnim kupcima,
  • prima narudžbe od ključnih kupaca,
  • ugovara nove poslove sa ključnim kupcima,
  • vrši obuku novih kupaca/ korisnika za rad na mašinama,
  • prati lager robe i sugeriše promjene signalnih količina,
  • organizuje isporuke robe,
  • izvještava o realizaciji prodaje i naplate,
  • odgovara za realizaciju planiranog obima prodaje na mjesečnom I godišnjem nivou,
  • odgovara za dobro predstavljanje firme i proizvoda,
  • odgovara za praćenje realizacije ugovorenih obaveza, uključujući i naplatu,
  • odgovara za blagovremeno i tačno obavljanje svih poslova.

Potrebni uslovi:

  • VII stepen stručne spreme,
  • pregovaračke i prodajne vještine,
  • poznavanje proizvoda, tržišta, konkurencije i klijenata,
  • komunikativnost,
  • inicijativnost i preduzimljivost,
  • indivdualna odgovornost i timska sposobnost,
  • konverzacijski nivo engleskog jezika.

Prijave sa biografijom za posao Key Account Manager Banja Luka slati putem opcije “Prijavite se”

Napomena: biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 27.01.2020

Datum objave: 10.01.2020