fbpx

Knjigovođa Banja Luka

Kladionica meridianbet.ba: Online Klađenje i Kvote

Meridian je svjetska kompanija koja se bavi priređivanjem igara na sreću. U korak smo sa vremenom, te možemo da se pohvalimo da smo najinovativnija firma u regionu u ovoj oblasti. Brojimo preko 1000 zaposlenih radnika u regionu i rastemo svakodnevno. Trudimo se da kao lideri na tržištu konstantno diktiramo pravac i razvoj ove industrije. Potreban nam je:

Uslovi:

  • VSS,
  • radno iskustvo,
  • prednost poznavanje rada na MS Dymamics Navision-u,
  • komunikativna, lojalna, ljubazna i timski orijentisana osoba.

Opis posla:

  • Evidentiranje poslovnih promjena,
  • vođenje blagajni,
  • kontrola i obrada dokumenata,
  • unos podataka u informacioni sistem.

Nudimo:

  • Rad u mladom i dinamičnom  kolektivu,
  • šanse za konstantno napredovanje i usavršavanje,
  • rad na neodređeno vrijeme,
  • finansijsku stabilnost korporacije.

Prijave i CV za posao Knjigovođa Banja Luka slati putem opcije “Prijavite se”.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 13.02.2021

Datum objave: 14.01.2021