Knjigovođa Banja Luka

Trgovina na veliko prehrambenim i nepehrambenim proizvodima AST doo Banja Luka raspisuje konkursi za prijem u radni odnos:

Opis posla:

  • Vođenje robnog i finansijskog knjigovodstva, poreskih evidencija, evidentiranje i knjiženje KUF-a i KIF-a, obračun PDV-a,
  • blagajničko poslovanje, poslovi finansijskog knjigovodstva, obračun diretknih poreza, naknada i taksi, i kontrola i obračun isplata plata i naknada,
  • ispravno vođenje svih knjigovodstvenih evidencija u skladu sa Zakonom i internim aktima,
  • vođenje brige o ispravnosti podataka na računima glavne knjige,
  • osnovno poznavanje propisa iz oblasti direktnih i indirektnih poreza,
  • sastavljanje kvartalnih, polugodišnjih i godišnjih finansijskih izvještaja,
  • ostale knjigovodstvene poslove u skladu sa poslovanjem kompanije.

Uslovi:

  • SSS ili VŠ ili VSS ekonomskog smjera ,
  • potrebno radno iskustvo na računovodstvenim poslovima od minimalno 2 godine,
  • napredno korištenje informatičkih tehnologija,
  • samostalna i odgovorna osoba.

Prijave sa biografijom na konkurs  za posao Knjigovođa Banja Luka slati putem opcije “Prijavite se”.

Napomena: Kontaktirani će biti samo oni kandidati koji uđu u uži izbor!

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 22.06.2019

Datum objave: 23.05.2019