fbpx

Knjigovođa Laktaši

Ovaj oglas je istekao
Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Računovodstveni i knjigovodstveni poslovi,
  • komunikacija sa bankama,
  • priprema obračuna PDV-a, formiranje odgovarajućih poreskih prijava.

Potrebni uslovi:

  • Radno iskustvo na računovodstvenim i knjigovodstvenim poslovima u trgovačkoj djelatnosti (bruto bilansi, zalihe, komunikacija sa kolegama iz drugih procesa, …),
  • iskustvo u pravljenju izvještaja za banke,
  • viša ili visoka stručna sprema ekonomske struke,
  • poželjno zvanje ovlašćenog računovođe sa licencom, nije uslov,
  • profesionalnost, pouzdanost,timski rad.

Preduzeće nudi:

  • dobre ukupne uslove koji se određuju u zavisnosti od kompetencija kandidata,
  • stalni posao.

Bigrafije sa prijavom na konkurs za Knjigovođa Laktaši slati putem opcije “Prijavite se”.

Napomena: biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 05.09.2020

Datum objave: 04.08.2020