fbpx

Knjigovođa Trn, Laktaši

Ovaj oglas je istekao
Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, trgovinsko preduzeće, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Pripremanje naloga za banku,
  • domaće i ino plaćanje,
  • kniženja dokumentacije iz robnog knjigovodstva u finansije,
  • izrada kalkulacija robe,
  • nivelacije, povrat robe, otpisi,
  • knjiženja knjižnih odobrenja, računa troškova,
  • knjiženja izvoda banaka,
  • knjiženja blagajne,
  • pravljenje kompenzacija,
  • putnih naloga,
  • usaglašavanje salda kartica sa kupcima i dobavljačima,
  • praćenje IOS-a,
  • pdv prijava,
  • uvozni i izvozni poslovi.

Potrebni uslovi:

  • Radno iskustvo na istim poslovima u trajanju od minimalno 3 godine,
  • poželjno posjedovanje licence, nije uslov,
  • poznavanje rada na računaru MS Office napredni nivo,
  • vozačka dozvola B kategorije.

Prijave sa biografijom za posao Knjigovođa Trn, Laktaši slati putem opcije “Prijavite se”.

Napomena: biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 30.03.2020

Datum objave: 26.02.2020