Komercijalista Banja Luka

Ovaj oglas je istekao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, preduzeće za uvoz, trgovinu i servis, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Pronalazak novih kupaca i održavanje kontakata sa postojećim kupcima,
  • izvršenje zadatih ciljeva prodaje i naplate,
  • izvještavanje.

Uslovi za kandidate:

  • Obavezno radno iskustvo u prodaji robe višeg cjenovnog razreda,
  • minimalno SSS, prednost tehničkog smjera,
  • posjedovanje vozačke dozvole sa B kategorijom,
  • posjedovanje vlastitog automobila za obavljanje posla,
  • odgovornost, spremnost na rad pod pritiskom,
  • pregovaračke vještine.

Mjesto rada: Banja Luka, a nakon ostvarivanja rezultata teritorija cijele Republike Srpske.

Preduzeće nudi:

  • Radno vrijeme od ponedjeljka do petka,
  • fiksna plata + procenat od ostvarene prodaje,
  • nakon probnog rada i ostvarivanja rezultata, kandidat će dobiti službeni automobl za pokrivanje teritorije Republike Srpske.

Svoje prijave sa biografijom za  posao Komercijalista Banja Luka slati putem opcije “Prijavite se”

Napomena: biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 10.12.2018

Datum objave: 19.11.2018