fbpx

Komercijalista Banja Luka

Agencija Spektar objavljuje oglase za posao iz dnevne štampe i drugih javni izvora oglašavanja

Firma iz Banja Luke koja se bavi prodajom neprehrambene robe (artikli za domaćinstvo, kućna plastika, pribor za čišćenje, proizvodi od tekstila,igračke svih vrsta i baby oprema...)  traži komercijalistu za prodaju robe na teritoriji RS i FBiH.

Opis poslova:

  • Poslovi vezani za prodaju proizvoda (održavanje i obilazak postojeće mreže kupaca, širenje mreže),
  • kontakt sa kupcima i pribavljanje narudžbi,
  • vođenje računa o naplati prodane robe,
  • mjesečno planiranje prodaje i vođenje računa o realizaciji plana.

Potrebni uslovi:

  • Kandidat sa prebivalištem u Banjoj Luci,
  • dugogodišnje iskustvo na istim ili sličnim poslovima,
  • posjedovanje komunikacijskih i organizacionih vještina,
  • sposobnost uspostavljanja saradnje sa novim kupcima,
  • dobra lična organizovanost,
  • spremnost na terenski rad i fleksibilno radno vrijeme,
  • minimum SSS,
  • vozačka dozvola B kategorije,
  • poznavanje rada na računaru (Windows, MS Office, Outlook).

Prijavu sa biografijom za posao Komercijalista Banja Luka slati putem opcije “Prijavite se”.

Samo odabrani kandidati će biti kontaktirani.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 21.01.2021

Datum objave: 22.12.2020